page-1104666
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

ТУРИ НА КІПР

Підберіть мені тур на Кіпр!  Кіпр – острів у Середземному морі. На даний момент він розділений між Республікою Кіпр (населена греками) та Турецькою Республікою Північного Кіпру (населена турками). Столиця-місто Нікосія, також розділена на дві частини. Північна частина міста належить Північному Кіпру і називається Лефкоша. Інші великі міста острова – Пафос, Лімасол, Ларнака, Кіренія та Фамагуста.

  Пафос знаменитий Храмом Афродіти, який датується 12 століттям до н. За легендою, богиня кохання народилася саме тут. Місто повне залишків палаців, замків, театрів, унікальних мозаїк, вілл та гробниць. Пам’ятки міста Пафос внесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Крім Пафосу, у списку ЮНЕСКО з Кіпру фігурують:

  – колона Святого Павла;

  – грот Святої Соломонії;

  – вілла Діоніса, побудована римлянами у 3 столітті;

  – Римський театр другого століття;

  – вілла Тесея та її унікальні мозаїки;

  – Царські гробниці.

  Кухня країни багата морепродуктами, оливковою олією та овочами. Варто скуштувати запечені в печі маслини, клефтико (томлену в печі баранину), сувлаки (місцеві шашлики). З риби найбільш популярний тунець, морський окунь (лаврак) та лящ (ципуру). Рибу готують, запікаючи в печі з оливковою олією та перед їжею поливають лимонним соком. Крім того, можна поласувати барабулькою, устрицями, мідіями, креветками, восьминогами та кальмарами. Окрім вин, серед місцевого населення цінується пиво. Особливо у спеку. Найпопулярніші сорти – «Keo» та «Leon»

  Додому із сонячного Кіпру стомлені туристи везуть вина (особливо цінується вино «Афродіта») та місцеву фруктову горілку (зивання). А ще – оливки, сир халумі та рахат-лукум.

  І так – на Кіпрі дуже гарні вироби зі срібла. І чудові косметичні засоби з додаванням оливкової олії.

  Кіпр відносно невеликий острів. Його можна об’їхати машиною за день. Тим більше що дороги тут дуже якісні. І заразом можна вдосталь милуватися рослинним світом. На острові близько 1900 квітучих рослин. І 140 із них зустрічаються тільки на тут. Але перш, ніж орендувати автомобіль, зверніть увагу на те, що рух по дорогах тут лівий, а автомобілі праворульні.

  Клімат помірний середземноморський. З сухим спекотним літом та дощовою прохолодною зимою (середня температура зими +5 -+12оС). Сніг випадає лише у горах.

  Купити тур на Кіпр, щоб скуштувати справжнє Середземномор’я, можна за допомогою нашого туристичного онлайн агентства «Поїхали з нами».

  Підберіть мені тур на Кіпр!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності