page-1104690
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

Тури до Хорватії

Підберіть мені тур до Хорватії!  Хорватія – держава на півдні Європи, що зручно розташувалися на Балканському півострові. Має спільні кордони зі Словенією, Угорщиною, Сербією, Чорногорією, Боснією та Герцоговиною. Столиця держави – Загреб. Одночасно є і найбільшим містом Хорватії. Мова – хорватська.

  До 1991 року країна входила до складу соціалістичної Югославії. У 2013 році Хорватія стала 28-ою учасницею Європейського Союзу.

  Приїхавши до Хорватії, турист має можливість поплескатися у лагідному Адріатичному морі. Туризм узбережжя почав активно розвиватися під час соціалістичного минулого. Потім за часів розпаду Югославії пережив стагнацію. І з 2000 року почалося активне піднесення – з оновленням інфраструктури, новими спорудами та активним розвитком яхтингу. І тому є причина. Узбережжя Хорватії дуже барвисте. Тут повно заток, заток, великих і маленьких островів.

  Держава активно підтримує розвиток яхтингу. У Хорватії можна навчитися, скласти іспит та отримати міжнародні кваліфікаційні документи яхтсмена. На пляжний відпочинок сюди краще приїжджати влітку чи восени.

  Найбільший острів Хорватії – Крк (чи Кірк). Острів з’єднаний з материком мостом та має власний аеропорт. На острові розташований морський курорт – місто Башка.

  За розміром із Крком змагається острів Црес. Сюди також щороку приїжджає безліч туристів. На Црес пляжний відпочинок можна поєднувати з прогулянкою лісами. Тут водиться рідкісний птах – білоголовий сип. Неофіційно вона вважається символом острова. На острові рекомендується відвідати місто Лубеніце (він розташований на скелі, що височіє на 400 м над рівнем моря).

  Любителям природи в Хорватії є десь розгулятися. Тут вісім національних та одинадцять природних парків. І всі варті того, щоб їх побачили.

  Славиться Хорватія та гірськолижними курортами. Найпопулярніші – Платак, Слеме, Трще, Челімбаш та Бегове Роздолля.

  Залежно від регіону країни, кухня відрізнятиметься. На узбережжі дуже смачно готують морепродукти, на материковій частині – баранину, сири та овочі. Обов’язково побалуйте себе хорватськими винами. А пляшечку якоїсь сливовиці варто прихопити з собою додому. Щоб зігріватись довгими зимовими вечорами.

  Із подарунками все просто. Чоловікам веземо краватки (галузки) та «пршут» (копчене м’ясо), а жінкам – морчич (прикраси місцевої марки). Дітям – хорватські цукерки (тільки вибирайте екземпляри пооригінальніше)

  Купити тур до Хорватії, щоб навчитися вимовляти невимовне, можна за допомогою нашої туристичної агенції «Поїхали з нами».

  Підберіть мені тур до Хорватії!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності