page-1104672
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

ТУРИ НА МАЛЬДІВИ

Підберіть мені тур на Мальдіви!  Мальдіви – країна у північній частині Індійського океану. Офіційна назва – Мальдівська республіка (на місцевій мові звучить як Дівехі Раджже). Мова – дивісі. Релігія – іслам. Столиця та найбільше місто Мальдів-Мале. Валюта – Мальдівська руфія. Країна розташована на 1196 островах, об’єднаних в атоли. Постійно заселено лише близько 200 з них. Спочатку над океаном височіли лише вершини вулканів. Потім завдяки зростанню коралів з’явилися острови. А зруйновані корали перетворилися на шовковистий пісок.

  Клімат країни екваторіально-мусонний. З квітня до жовтня – сезон дощів. Середньомісячні температури у країні змінюються від +24 оС до +30 оС. Але температура води в океані не опускається нижче за відмітку +17оС.

  Відпочинок на Мальдівах дуже популярний серед молодят та закоханих.

  Крім того, розвинені водні види спорту: дайвінг, риболовля, яхтинг, віндсерфінг та інші. А ось любителям тусовок та бурхливого нічного життя Мальдіви не підійдуть.

  На кожному заселеному острові країни перебуватиме мечеть та священнослужителі закликають до молитви правовірних по п’ять разів на день. На Мальдівах ісламські традиції дуже сильні. Тому намагатися засмагати топлес не варто.

  Острівна кухня сповнена морепродуктів, рису, кокосового молока та спецій. Національний хліб – «роші» – теж печуть із рису. Цікаво скуштувати бабукелу хітхі – суп із плодів хлібного дерева. На десерт замовляємо дію хакуру – виріб з рису, банана та пальмового соку. Улюблений мальдівський напій – чай із молоком та великою кількістю цукром. Алкоголь у країні серед місцевого населення успіхом не користується через суворі мусульманські традиції. Але з кокосового молока, що перебродило, роблять слабоалкогольний напій «гаа». Після їжі остров’яни жують бетель. Іноді із добавкою з лайма. Туристам пробувати ці «ласощі» не рекомендується. Тому що, щоб отримувати задоволення від процесу, до бетеля треба звикнути. Крім того, бетель містить наркотичні речовини.

  Що привезти з Мальдів? Плетені браслети із золота та срібла, циновки («каджан»), кальян, акулі зуби, сушений тунець та національний одяг саронг. Не можна вивозити корали, ламати їх чи шкодити їм. Не можна вивозити раковини черепах, перлів та раковини перлин.

  Купити тур на Мальдіви, щоб потрапити до раю на землі., можна за допомогою нашого туристичного агентства «Поїхали з нами».

  Підберіть мені тур на Мальдіви!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності