page-1104699
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

ТУРИ ДО ТАНЗАНІЇ

Підберіть мені тур до Танзанії!  Танзанія – дивовижна країна Східної Африки на березі Індійського океану. Межує з Руандою, Бургунді, Кенією, Угандою, Замбією, Малаві, Мозамбіком та Демократичною Республікою Конго. Офіційна назва – Об’єднана Республіка Танзанія. Офіційна мова країни – англійська, національна – суахілі. Столиця – місто Додома. Але найбільшим містом та історичним центром є Дар-ес-Салам.

  Найбільші річки – Руфіджі, Рувума та Пангані. Найбільші озера – Вікторія, Танганьїка та Ньяса. Країні належать острови в Індійському океані, найвідоміший з яких – Занзібар.

  Танзанія славиться своїми національними парками Один із найбільших національних парків – Серенгеті. Другий за величиною – парк Руаха. А є національний парк озера Маньяра, заповідник Селус, знаменитий заповідник Нгоронгоро з однойменним кратером вулкана, національний парк Тарангіре.

  Найвища точка країни – вулкан Кіліманджаро (5895 м). Знаходиться він у однойменному національному парку. Належить до потенційно діючих вулканів. На нього організують альпіністські сходження. Але є й туристичні стежки, де можна насолодитися місцевою рослинністю та поспостерігати за живністю.

  Кухня Танзанії зберігає відбиток колоніального минулого. Тут досі вміють готувати традиційний англійський сніданок, сідло баранчика з овочами та пудинг. Якщо Ви хочете спробувати щось екзотичне – Вам запропонують страви з м’яса диких тварин (від крокодила до бородавочника) і смажених комах. Щодо національних страв: дуже багато страв із бананів. Смажених, тушкованих, парених. У приготуванні їжі широко використовують рис, бобові, маніоку.

  Що привезти додому на згадку про подорож? Національний костюм (або його елементи) племені масаїв, прикраси з бісеру, кава, трикотаж, картини у стилі тингатингу, вироби з дерева, спеції.

  Дівчата, радимо придивитися до хусток кангу. Місцеві жінки володіють мистецтвом обертати ці хустки навколо себе так, що кожного разу створюється видимість нового вбрання. Не варто купувати кістки чи шкіри тварин. Їхнє вивезення з країни заборонено.

  У Танзанії здавна займалися видобуванням дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Символом Танзанії в ювелірній сфері є унікальний камінь танзаніт. Видобувають його лише в провінції Аруша на півночі Танзанії. Крім того, у Танзанії видобувають класичний рубін, рідкісний рожевий алмаз, сапфіри, гранати, зелені турмаліни. Купувати ювелірні вироби тут, як і в інших країнах варто лише у брендових магазинах.

  Купити тур до Танзанії, щоб з’їздити на сафарі в савану, можна за допомогою нашого туристичного онлайн-агенства «Поїхали з нами».

  Підберіть мені тур до Танзанії!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності