page-1104159
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

Всі гарячі тури

ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ТУР!  Гарячі тури, гарячі путівки, будь-які інші пропозиції по подорожах – це те, що постійно шукають наші мандрівники. І не дивно: адже саме тури цього типу відрізняються відмінною ціною. Так, низька ціна – це незаперечна перевага. Але є одне але: зібрати валізи потрібно дуже швидко. Наприклад, сьогодні гарячу путівку “зловили” – завтра вирушай у дорогу.
  Що ж таке гарячі тури і як вони з’являються? Одразу звертаю Вашу увагу на те, що не буває гарячих путівок взимку на літо або у вересні на листопад. Гарячі путівки – це лише тури на найближчі дати. Наприклад, виліт на завтра чи післязавтра. Виникають вони через те, що оператор викуповує на борту літака певну кількість місць. Якщо він не встигає їх реалізувати, вони починають “горіти” і, якщо оператор не продасть їх хоча б по собівартості, то він просто втратить сплачені за ці місця гроші. Останнім часом, з гарячими турами ми стикаємося не так вже й часто. Особливо нічого не “горить” влітку або у “високі дати” – Новий рік чи травневі свята.
  Якщо й дивитися щось “гаряче”, то це Єгипет взимку або екзотичні країни теж взимку: Таїланд, Шрі-Ланка, Індія, Занзібар та ін. Наше туристичне агентство “Поїхали з нами” може для Вас відстежувати гарячі тури та гарячі путівки, які пропонуються на туристичному ринку. Тільки скажіть нам про це, і ми будемо Вам пропонувати все те, що з’являтиметься у нас за найкращими цінами!
  Також Ви можете доєднатися до нашої Viber спільноти . Щоб доєднатися, перейдіть, будь ласка, за посиланням

  На цій сторінці Ви можете знайти величезну кількість гарячих турів, які щодня оновлюються. Шукайте у нас гарячі тури до Єгипту, Шарм-Ель-Шейху, Хургади, Табу, Туреччини, Болгарії, Греції, Грузії, Хорватії, Європи, Німеччини, Іспанії, Барселони, Італії, Чорногорії, Чехії, Праги, Франції, Парижа, Норвегії, Словенії, Словаччини, Польщі, Англії, Лондону, Ізраїлю, Йорданії, Швеції, Швейцарії, Карпат, ОАЕ, на Мальдіви, Марокко, Мальту, Мексику, Тайланд, Танзанію, Занзібар, Домінікану, Сейшели, Туніс, на Шрі-Ланку, на Кубу, на Кіпр, в Індію, на ГОА, в Китай о. Хайнань, до Японії.

  ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ТУР!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності