page-1104630
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

Тури до Чорногорії

Підберіть мені тур до Чорногорії!  Чорногорія – країна на Балканському півострові. Омивається Адріатичним морем. Межує з Албанією, Хорватією, Сербією та Косово, Боснією та Герцоговиною. Столиця – місто Підгориця. Валюта – євро. Мова – офіційна чорногорська, але дуже поширена сербська.

  Із самої назви «Чорногорія» випливає, що в країні є чим зайнятися альпіністам та любителям гірського відпочинку. На кордоні Чорногорії та Албанії у гірському масиві Проклетіє розташована гора Зла-Колата (2534 м). Це найвища точка країни. За 10 км від підніжжя гори знаходиться містечко Гусіньє. Зазвичай тут альпіністи готуються до сходження на Зла-Колату.

  Неподалік височіє друга за висотою вершина країни – Колата-Добра. Іноді їх поєднують у єдиний комплекс. Тоді призове друге місце посідає вершина Боботов-Кук (2523 м) у гірському масиві Дурмітор.

  Окрім сходжень, туристи приїжджають сюди, щоб зайнятися рафтингом на швидких гірських річках або скористатися послугами гірськолижних курортів. Найбільші річки країни – Тара, Лім та Чеотіна. А три досить великі річки – Морача, Зета та Пива – течуть виключно територією країни.

  Морське узбережжя Чорногорії може похвалитися чудовими пляжами. Крім того, країні належать 14 островів в Адріатичному морі. Наприклад, знаменитим курортом є острів Свєті-Стефан. Фактично це візитна картка туристичної Чорногорії. Острів з’єднаний з материком вузьким перешийком з намитої гальки.

  Найбільше озеро (і не лише Чорногорії, а й усього Балканського півострова) – це озеро Скадарське. Воно розділене між територіями Чорногорії та Албанії. Друге за площею – озеро Шаське. Розташований біля міста Ульцин.

  Ульцин – відомий морський курорт Чорногорії. Славиться не тільки пляжами та озером, але ще й чагарниками древніх оливкових дерев. Клімат тут є середземноморського типу. Середня температура влітку близько 25 о С. Купальний сезон триває з травня до жовтня. Крім того, місто вважається одним із найсонячніших на адріатичному узбережжі.

  З Чорногорії везуть вина, сири, косметику та оливкову олію. Так як у країні багато монастирів-туристи купують там знакові ікони, мило, креми, свічки, мед, трави, олії та іншу продукцію.

  Кухня Чорногорії ситна. Варто скуштувати супи, які тут називають «чорба» (особливо хвалять рибну). Ковбаски з рубаного м’яса, що називаються «чевапчічі». Смажене на рожні м’ясо – печиво. Тушкованого ягняти з овочами та приправами – «ягніти з-під сача». Дуже смачні сири та вина.

  Купити тур до Чорногорії, щоб випробувати принади життя в горах, можна за допомогою нашого туристичного онлайн-агенства «Поїхали з нами».

  Підберіть мені тур до Чорногорії!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності