page-1104640
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

ТУРИ НА ШРІ-ЛАНКУ

Підберіть мені тур на Шрі-Ланку!  Країна Шрі-Ланка знаходиться на острові Шрі-Ланка в Індійському океані. До 1972 року вона називалася «Цейлон». Але насправді відомо близько 80 назв, які Шрі-Ланка носила у різний час. Цікаво, що до кінця 15 століття острів був з’єднаний з материком за допомогою Адамового мосту чи Мосту Рами. Міст Рами був мережу маленьких острівців, завдовжки близько 50 км, якими можна було легко дістатися на материк. Пізніше міст був зруйнований землетрусом.

  Основна релігія тут – буддизм. Хоча Конституція країни гарантує свободу у виборі релігії. Найпопулярніший вид спорту – крикет. Найбільше місто – Коломбо. Він є економічним центром країни. Офіційна столиця країни – місто Котте (повна назва Шрі-Джаяварденепура-Котте).

  Чим поласувати гурману на Шрі-Ланці?

  Досвідчені туристи радять продегустувати м’ясо в соусі з чорних бобів, а на десерт з’їсти «імбул кірибаті» (солодкості з рису, кокосової стружки, пальмового меду та кокосового молока). На Шрі-Ланці дуже смачні морепродукти та маса екзотичних для наших широт фруктів. Навіть знаменитий дуріан (він славиться неприємним запахом, але дивовижним смаком). Місцеве населення споживає багато рису, прянощів, фруктів та овочів. Тут можна спробувати безліч різновидів чаю. Любителям спиртного варто звернути увагу на пальмову горілку – арак.

  Оскільки країна розташована в районі екватора, клімат тут екваторіальний. Річні температури мають малий розмах коливань: середня температура найхолоднішого місяця 25 оС, а найжаркішого – 28 оС.

  Популярний гірський курорт – місто Нувара-Елія. Тут знаходиться ботанічний сад Хакгала, величезні чайні плантації, чудові водоспади та найвищий пік Шрі-Ланки гора Педро (2524 м). У Нувара-Елія добре розвинений екологічний (зелений) туризм.

  Популярними морськими курортами Шрі-Ланки є міста Морутава та Галле. Стара частина міста Галли (з укріпленнями) гарна, самобутня та внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто Морутава славиться відпочинком на березі Болгоди – найбільшого озера країни. А також серфінгом та дайвінгом у Лаккадівському морі.

  Країна славиться плантаціями чаю, прянощами (особливо корицею), видобутком дорогоцінного каміння (у тому числі сапфірів та рубінів), виробництвом текстилю, вирощуванням кокосів. На це й орієнтуємось при виборі сувенірів та подарунків. Купуючи презенти, зверніть увагу, що вивезення необробленого дорогоцінного каміння з країни заборонено.

  Купити тур до Шрі-Ланки, щоб побачити, як вирощують знаменитий цейлонський чай, можна за допомогою нашого туристичного онлайн-агенства «Поїхали з нами».

  Підберіть мені тур на Шрі-Ланку!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності