page-1104424
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

РОЗСТРОЧКА КРЕДИТ НА ТУРИ

ЗАКАЗАТЬ ТУР В РАССРОЧКУ!


  У нас в офісі Ви можете оформити 2 вида розстрочки/кредиту:

  • “Оплата частинами” від ПриватБанку.
  • “Покупка частинами” від Моно Банка – через застосунок.
  • Кредитна програма від Card Service.

  “Оплата частинами” від ПриватБанку:

  За цією програмою Ви можете скористатися оплатою частинами до 3 платежів БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ. При розбивці оплати на 3 платежі (3 місяці) відсотки кредитування ми візьмемо він*. Важливо, щоб на карті у Вас була сума, що дорівнює першій частині оплати (1/3 частина). Подробиці – 3700 (інформаційна служба ПриватБанк).

  * Тури по акції оператора Промо-прайс, Ексклюзив-прайс, тури зі зниженою комісією та автобусні тури в даній акції не беруть участь. При бронюванні вищевказаних турів відсоток кредитування становитиме від 4%. Умови кредитування для Вас прорахує менеджер офісу.

  Для того, щоб купити тур по акції “Оплата частинами”, Вам не обов’язково треба їхати до нас в офіс. Ви можете сплатити рахунок з будь-якої точки Києва або України онлайн!

  ПІДІБРАТИ ТУР!

  ПЕРЕЙТИ ДО КОНТАКТІВ!

   

  “Покупка частинами” від Моно Банка:

  За цією програмою Ви можете скористатися оплатою частинами до 3 платежів БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ. При розбивці оплати на 3 платежі (3 місяці) відсотки кредитування ми візьмемо він*. Важливо, щоб на карті у Вас була сума, що дорівнює першій частині оплати (1/3 частина) або кредитні кошти в аналогічному розмірі.

  Перевірити Ваш залишок для цієї послуги Ви можете у своїй програмі на вкладці Кредити.

  Послуга оформляється максимально просто – після подачі нами заявки до банку – Вам потрібно просто натиснути на кнопку у своєму додатку. Зробити це Ви можете як у офісі, так і на відстані.

  * Тури по акції оператора Промо-прайс, Ексклюзив-прайс, тури зі зниженою комісією та автобусні тури в даній акції не беруть участь. При бронюванні вищевказаних турів відсоток кредитування становитиме від 2,9%. Умови кредитування для Вас прорахує менеджер офісу.

  Для того, щоб купити тур по акції “Покупка частинами”, Вам не обов’язково треба їхати до нас в офіс. Ви можете сплатити рахунок з будь-якої точки Києва або України онлайн!

  ПІДІБРАТИ ТУР!

  ПЕРЕЙТИ ДО КОНТАКТІВ!

   

  Кредитна програма від Card Service:

  Процедура отримання кредиту дуже проста і не схожа на банківську. Туристу потрібно заповнити анкету, після чого він отримує картку із кредитним лімітом для миттєвої оплати туру. Карта видається один раз і діє 5 років, а отже нею можна користуватися знову і знову.Умови карткової кредитної програми:

  Кредит

  Приємних Вам подорожей!

  ЗАКАЗАТЬ ТУР В РАССРОЧКУ!


   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності