page-1104300
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

ПРО НАШ ОФІС

Про наш офіс “Поїхали з нами”, вул. Дмитрівська, 3/7

Наш офіс “Поїхали з нами” працює з початку 2016 року і є частиною великої туристичної мережі “Поїхали з нами”. За цей час ми тричі отримували категорію Gold, у 2017 році отримали категорію Platinum та звання “Лідер серед офісів з продажу авіаквитків”. Для розуміння: категорію Platinum одержують не більше 10% офісів, категорію Gold – не більше 20%.

Мережа веде щомісячні рейтинги офісів за кількістю бронювань. Наш офіс не опускається нижче 15 місця з більш ніж 100 офісів у місті Києві та щомісяця ми намагаємося ці показники покращити.

ПОДИВИТИСЯ НАШІ НАГОРОДИ

ПОДИВИТИСЯ УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ

За період нашої роботи ми відправили у подорож понад 10 000 туристів. На даному етапі – понад 50% наших клієнтів – це постійні, які повертаються до нас знову і знову, за що ми їх цінуємо та дуже любимо 🙂 Щомісяця нашими послугами користуються понад 200 людей. Ми вдячні всім нашим клієнтам за вибір та за довіру.

Всі ці досягнення були б неможливі без наших туристичних зірочок. Для Вас в офісі працюють менеджери з досвідом у туризмі від 1,5 до 10 років! Двоє наших трудівниць регулярно підтверджують категорію VIP-менеджер (категорія присвоюється менеджерам тільки при досягненні дуже високого рівня у продажах і високих показниках лояльності постійних клієнтів).

2 рази на рік усі менеджери офісу проходять обов’язкову атестацію. Також усі менеджери відвідують рекламні тури для вивчення готельних баз туристичних напрямків, щоб максимально точно підібрати потрібний готель.

Знайомтесь 🙂

алена прав размер1 Альона Мостова am@poehalisnami.com

VIP менеджер офісу. Щомісяця з Альоною вирушають на відпочинок понад 80 туристів. Понад 70% із них – постійні. Досвід роботи в туризмі: більше 3 років, за які Олена досягла дивовижних результатів у роботі та у знаннях туристичних напрямків. Відмінно знає Туреччину, Єгипет, Шрі-Ланку, Кіпр, Грецію, Албанію, Чорногорію, Кубу, Мексику, Таїланд, Хайнань, Іспанію, Польщу, Францію та ін. Завітала до рекламних турів за напрямками: Туреччина, Єгипет, Шрі-Ланка, Кіпр, Греція, Албанія, Чорногорія. Відвідала рекламні тури до Туреччини, Єгипту, Кіпру, Албанії, Чорногорії, Греції, Шрі-Ланки.

Яна Яворская_прав Яна Яворська yy@poehalisnami.com

VIP менеджер офісу. Досвід роботи у туризмі: понад 10 років. Цим, напевно, все сказано 🙂 Має велику кількість постійних клієнтів, які рік у рік звертаються до неї. Відмінно розуміється на тонкощах туристичної сфери. Відмінно знає напрямки: Фінляндія (Село Санта Клауса, подорож за полярне коло), Іспанія (Коста Брава, Коста Дорада, Тенеріфе), Італія, Хорватія, Греція, Туреччина, Єгипет, В’єтнам, Мексика, Куба, Домінікана, ОАЕ о. Занзібар, Шрі-Ланка, Індія (Золотий трикутник, ГОА). Відвідала рекламні тури: Туреччина, Єгипет, Болгарія, Греція.

Ксения Колесник2  Ксенія Колесник okk@poehalisnami.com

Провідний менеджер офісу. Досвід у туризмі: 13 років. Має велику кількість постійних клієнтів та велику кількість позитивних відгуків про роботу. Володіє англійською. Має досвід роботи з великими корпоративними клієнтами та досвід організації масових виїздів, конференцій, у тому числі по Україні. Відмінно знає напрямки: Франція, Греція, Хорватія, Грузія, Єгипет, Туреччина, Болгарія. Відвідала рекламні тури до: Туреччини, Єгипту, Хорватії, Грузії.

 

Катерина Татаринова kt@poehalisnami.com

Менеджер офісу у Східній Україні. Досвід у туризмі: понад 9 років.

Відмінно розуміється на популярних туристичних напрямках, екзотичних країнах: Домінікана, Шрі-Ланка. Подорожувала в ОАЕ, Грецію (о. Кріт), на Майорку, Валенсію, Будапешт, Грузію (Тбілісі, Батумі).

Рекламні тури ОАЕ, Греція, Туреччина, Єгипет.

 

Лена Панченко_обрез Олена Панченко pl@poehalisnami.com

Досвід у туризмі понад 1,5 років. Відмінно розуміється на напрямках: Єгипет, Туреччина, Європа, Шрі-Ланка, Туніс, Болгарія. Глибоко вивчала напрями: Мальдіви, Сейшельські острови, Танзанія, Катар, В’єтнам, круїзи.

Подорожувала Європою, на Шрі-Ланці, в Єгипті.

Рекламники: Туреччина, Єгипет.

 

 

Даша новое фото 2  Дарія Калінкіна dk@poehalisnami.com

Провідний менеджер офісу. Досвід роботи у туризмі: понад 5 років. Знає відповіді на всі питання у сфері туризму. Проконсультує практично в будь-якому напрямку.

Була практично у всіх країнах Європи: Угорщина, Італія, Польща, Болгарія, Молдова, Франція, Німеччина, Прибалтика, Австрія та ін. Була та вивчала зсередини екзотику: Танзанія, Шрі Ланка, Оае.

Рекламники: Туреччина, Єгипет, Тайланд та Камбоджа, Хайнань, Балі, Сінгапур .

Маша Марія Яблонська my@poehalisnami.com

Керівник офісу. Магістр юриспруденції. У туризмі понад 5 років. Фахівець із продажу авіаквитків.

я1 Олександра Яблонська ay@poehalisnami.com

Керівник офісу. Маркетолог. Працювала в Центральному офісі компанії протягом 3 років на позиції Директор з офлайн-маркетингу мережі. У туризмі понад 6 років.

 

Заявка на підбір туру
Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності