page-1104395
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

ТУРЫ ДО ОАЕ

ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ТУР ДО ОАЕ!  ОАЕ – федерація абсолютних монархій. Знаходиться у Перській затоці на південному заході Азії. Має кордони з Оманом та Саудівською Аравією. 98 відсотків території країни – це пустеля. Офіційна мова – арабська. Але майже всі мешканці знають англійську мову. У федерацію входить сім еміратів: Абу-Дабі, Аджаман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа та Умм-ель-Кувейн.

  Абу-Даби – найбільший емірат. Найзаповітніші місця: парк водних розваг Yas Island Water Park, парк розваг Warner Bros. Movie World», парк розваг «Ferrari World», художній музей «Лувр Абу-Дабі», мечеть Шейха Заїда (найбільша у світі), штучний острів Яс, вежі Аль-Бахар з унікальною архітектурою.

  Аджаман-найменший емірат. Нині переживає бум будівництва.

  Ель-Фуджейра розташований на березі затоки Індійського океану Оман. Значну його частину займають гори. Емірат знаменитий пляжами з барвистими краєвидами та мінеральними джерелами. Також тут знаходиться найстаріша в ОАЕ мечеть (збудована в 17 столітті).

  Рас-ель-Хайма перекладається з арабської як «верхівка намету». Емірат знаходиться на півночі країни та складається з двох окремих частин. Найменша частина майже повністю є пустелею. Туристам варто відвідати тут поселення Хатт (відоме термальними джерелами та пальмовими садами).

  Шарджа – відома колекціонерам з рідкісних поштових марок. У столиці емірату знаходяться Археологічний та Науковий музеї, музей Мистецтва та музей Національної спадщини. Також варто відвідати парк розваг Аль-Джазіра, лагуну Халід та затоку Аль-Хун.

  Умм-ель-Кувейн – порадує аквапарком «Dreamland», і Морським дослідним центром (будівля з коралового каміння). Зі старовинної архітектури найціннішими вважаються старі ворота міста та стародавня міська стіна.

  Дубай – емірат, столицею якого є “місто-майбутнього” Дубай. Цей емірат збільшив свою початкову площу, за рахунок меліорації морських земель та штучних островів (найвідоміші – «Пальмові острови»). Більшість емірату – це пустеля Руб-эль-Хали (у перекладі «порожня чверть»). У Дубаї (як і в інших еміратах) дуже сухий і гарячий клімат. Влітку температури коливаються близько +40 С.

  Дубай також відомий золотим ринком у районі Дейра. Там розташовано безліч магазинів і магазинчиків, які торгують золотими виробами. Море тут багате на тропічні рибки всіх кольорів і форм. На узбережжі водяться рідкісні зелені черепахи та черепахи біса.

  Купити тур в ОАЕ, щоб розібратися як «казку зробити буллю», можна за допомогою нашого туристичного онлайн-агенства «Поїхали з нами».

  ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ТУР ДО ОАЕ!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності