post-3950
Иконка 15 лет на
рынке туризма
Иконка 1 500 000
клиентов
Иконка Более 330
офисов
Иконка В 87 городах
Украины

12 липня 2017, офіс: м. Київ, вул. Дмитрівська, 3/7

Висловлюємо найщирішу подяку неповторній Оксані Колесник за неординарну, бездоганну і більше, ніж просто професіну роботу і чудовий незабутній відпочинок у Хургаді (Єгипет, липень 2017).
Вирішили летіти за туристичною путівкою вперше, і шукали необхідний варіант у багатьох туристичних компаніях, тож було дещо “стрьомно”, адже неприємні випадки трапляються доволі часто. Проте вже з першої розмови Оксана змогла підібрати потрібні слова і, що не менш важливо, особливий індивідуальний підхід, який змусив нас довіритись і повірити, що вона зробить усе можливе, щоб відпочинок приніс нам максимальне задоволення, безліч враження та насолоду. У короткий термін (за 5 днів до відльоту) Оксана Колесник з бездоганною тактовністю і люб’язністю запропонувала відпочинок, який відповідав усім(!!!) нашим побажанням!
Сонце, море, незадушливий клімат, прогулянки на яхті, розваги та екскурсії на ваш вибір, все те, що зробило наш відпочинок незабутнім.
А найголовніше чаруюча краса червоного моря, неосяжна таємнича велич коралових рифів, різнобарв’я рибок….
Від першої нашої неформальної зустрічі і протягом усього відпочинку Оксана Колесник ЗАВЖДИ була “на відстані витягнутої руки”, цікавилась чи все у нас в порядку, чи все нас влаштовує, хвилювалась і раділа разом з нами!
Ще раз дякую Вам, Ксеня, за казковий і вражаючий відпочинок!!!!!!!

Заявка на подбор тура
Заполните форму, менеджер турагентства «Поехали с нами» свяжется с вами в ближайшее время и предложит самые выгодные варианты отдыха.


    Хочу получать информацию о горящих турах!

    Отправляя заявку вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с Политикой конфиденциальности