post-3950

12 липня 2017, офіс: м. Київ, вул. Дмитрівська, 3/7

Висловлюємо найщирішу подяку неповторній Оксані Колесник за неординарну, бездоганну і більше, ніж просто професіну роботу і чудовий незабутній відпочинок у Хургаді (Єгипет, липень 2017).
Вирішили летіти за туристичною путівкою вперше, і шукали необхідний варіант у багатьох туристичних компаніях, тож було дещо «стрьомно», адже неприємні випадки трапляються доволі часто. Проте вже з першої розмови Оксана змогла підібрати потрібні слова і, що не менш важливо, особливий індивідуальний підхід, який змусив нас довіритись і повірити, що вона зробить усе можливе, щоб відпочинок приніс нам максимальне задоволення, безліч враження та насолоду. У короткий термін (за 5 днів до відльоту) Оксана Колесник з бездоганною тактовністю і люб’язністю запропонувала відпочинок, який відповідав усім(!!!) нашим побажанням!
Сонце, море, незадушливий клімат, прогулянки на яхті, розваги та екскурсії на ваш вибір, все те, що зробило наш відпочинок незабутнім.
А найголовніше чаруюча краса червоного моря, неосяжна таємнича велич коралових рифів, різнобарв’я рибок….
Від першої нашої неформальної зустрічі і протягом усього відпочинку Оксана Колесник ЗАВЖДИ була «на відстані витягнутої руки», цікавилась чи все у нас в порядку, чи все нас влаштовує, хвилювалась і раділа разом з нами!
Ще раз дякую Вам, Ксеня, за казковий і вражаючий відпочинок!!!!!!!

Избранные посты

 • Туристы

  Мировой туризм вырос до семилетнего максимума

  Февраль 9, 2018
 • Европа весной

  Основные весенние направления? Какие туры популярны весной?

  Март 31, 2017
 • Дорожная_аптечка

  Дорожная аптечка или какие лекарства нужно с собой взять в дорогу.

  Июль 25, 2016