page-1104378
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

Гірськолижні тури. Зима 2022/23

ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР!  Найкращий відпочинок взимку – звичайно гірськолижний! Навіть для тих, хто не вміє добре кататись. Свіже гірське повітря, зимові краси, специфічні місцеві страви та зимові розваги – все це дасть можливість гарненько насолодитися життям.

  Якщо немає бажання кататися по «закордонах» і бюджет скромний – варто розглянути місце для відпочинку українські Карпати. Зверніть увагу, зазвичай вартість карпатських турів не входить трансфер до готелю. Так що добиратися доведеться самостійно. Є готелі зі сніданком, і без. При бажанні можна вибрати готель з повним пансіоном.

  Якщо карпатські траси для Вас пройдений етап, зверніть увагу на сусідку Польщу. Там на схилах Татр розташувалося містечко Закопане із населенням близько 28 тисяч людей. Але взимку кількість мешканців різко зростає і Закопане перетворюється на зимову столицю Польщі. Гірськолижні траси тут різні: і прості пологі, і складні круті. Містечко славиться старовинною дерев’яною архітектурою.

   

  Або можна відвідати Болгарію і вирушити до Піринських гір у містечко Банско. Кататися Ви будете схилами гори Тодорки. Тут також є траси різної складності. У тому числі дитячі. Добре поставлено навчання дітей зимовим видам спорту.

  Якщо Ви вирішили, що «гуляти, то гуляти» – то вирушайте до Австрії. Тут вміють влаштовувати зимовий відпочинок та гірськолижні розваги. Зверніть увагу на курорти Цель-ам-Зее та Капрун. Сюди їдуть сноубордисти, любителі екстремальних стрибків. Хоча є і досить легкі траси, для новачків. Курорт Заальбах більше підійде лижникам. Особливо тим, хто любить погасити. Тут проводиться безліч розважальних заходів і, часто, веселощі продовжуються всю ніч. У долині Гаштайн знаходиться курорт Бад-Гаштайн. Тут лижні траси високої складності, термальні джерела та практикується лікування ¦радоновими ваннами. Курорт Зельден порадує великою кількістю російськомовного персоналу і цілорічними гірськолижними трасами. Кіцбюель – один із найстаріших курортів. Сюди часто навідуються відпочивати знаменитості та політики.

  Якщо хочеться чогось екзотичного – їдьте до Андорри. Це маленьке незалежне князівство між Францією та Іспанією. Найкращим гірськолижним курортом по праву вважається місто Андорра ла Велья – столиця країни. Курорт Ескальдес практично утворює з Андорра ла Велья одну – галасливу та веселу – зону відпочинку. Більш тихими курортами, які підходять для сімейного відпочинку та відпочинку з дітлахами, є курорти Енкамп і Канільо.

  Поїхали з нами! Пізнавати зиму на найкращих гірськолижних курортах світу.

  ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР!   Заявка на підбір туру
   Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності