post-1104176
Иконка 15 років на
ринку туризму
Иконка 1 500 000
клієнтів
Иконка Більш ніж 330
офісів
Иконка В 87 містах
України

2022 год: приговор туризму или есть надежда?

Туризм в Украине 2022

Безумовно, війна впливає на всі сфери діяльності. Ми вчимося жити по-новому, працювати по-новому, дивитися на світ по-новому та мандрувати по-новому.

Розуміючи, що людям, які втомилися від стресу, страху, невизначеності, потрібне елементарне перезавантаження, оператори запропонували деякі варіанти подорожей, які зараз мають попит серед українців. Логіка проста: якщо не можемо полетіти з України, ми можемо полетіти із сусідніх країн, а також: ми можемо виїхати до пунктів призначення автобусами! Тому туризм 2022 року розділився на 2 частини: автобусні тури з України та авіатури з найближчих країн: Молдови, Польщі, Німеччини та ін.

Мало хто знає, але асортимент автобусних турів із Києва та інших міст України досить широкий (наскільки це можливо в умовах війни): на сьогодні автобуси їздять до Туреччини, Греції, Албанії, Чорногорії, Італії, Болгарії. Якщо Ви їдете на автобусі, Ви можете замовити і довгі тури – більше 15 ночей (таке тури є в асортименті операторів). Також, як і раніше, автобусні тури обійдуться Вам дешевше за авіатури з сусідніх країн. Вартість автобусних турів для українців стартує від 14 000 грн. за 8 ночей на двох. Зазвичай, ці пропозиції стосуються відпочинку на морі. Автобусні тури з України на сьогодні є надзвичайно популярними, а автобуси заповнюються туристами “під зав’язку”.

Класичним мінусом автобусних турів є тривалість переїзду (від 20 годин у дорозі), а класичним їх плюсом – незмінно вигідна ціна.

Що ж до авіатурів або турів з перельотом, то рекомендуємо дивитися ціни з вильотами з Кишинева. Ціни на такі тури можуть відрізнятись у 2 рази від цін з вильотами з Польщі чи Німеччини. Вся справа в тому, що кожна країна має своїх туристичних операторів, і вони своєю чергою формують ціни на тури. Українські оператори лише бронюють тури закордонних операторів за їхніми цінами. І так історично склалося, що тури з вильотами з Європи значно дорожчі за тури, до яких ми звикли (з вильотами з України). Але Молдова (тури з Кишинева) має цінову політику подібну до української, тому ціни на вильоти значно дешевші за європейські. З Кишинева можна відлетіти до Туреччини, Греції, Єгипту, Чорногорії за найвигіднішою ціною на авіатури. Тури з найбільш вигідними цінами дивіться ТУТ.

До того ж оператори продумали зручні трансфери з українських міст до Кишинева для подальшого вильоту. Ну, і ще одна позитивна новина (якщо, звісно, ​​вона втілиться у життя). Уряд обіцяє відкрити аеропорт в Ужгороді. У цьому випадку ми зможемо подорожувати літаками з України.

Всім сил, терпіння, якнайшвидшої перемоги та можливості подорожувати!

Заявка на підбір туру
Заповніть форму і менеджер турагентства "Поїхали з нами" зв'яжеться з вами найближчим часом


    Хочу отримувати інформацію про гарячі тури!

    Надсилаючи заявку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності